Бөгелмә авазы

Татарстан Республикасы Бөгелмә муниципаль районында 21 ноябрь -1 декабрьдә гражданнарны кабул итү план-графигы

№ Тәртип саны Очрашу урыны (торак пункт, телефон) Вакыты Кабул итү формасы (гражданнарны шәхсән кабул итү, тематик очрашу, урынга барып кабул итү, "Түгәрәк өстәл", аерым категория гражданнар белән очрашу) Кабул итүченең исем-фамилиясе, хезмәт вазифасы Җирле җәмәгать кабул итү бүлеге, Бөгелмә шәһәре, Техника йорты М. Җәлил ур., 31, 310 нчы бүлмә...

 

 

 

 

Тәртип саны

 

Очрашу урыны

(торак пункт, телефон)

 

Вакыты

Кабул итү формасы

(гражданнарны шәхсән кабул итү, тематик очрашу, урынга барып кабул итү, "Түгәрәк өстәл", аерым категория гражданнар белән очрашу)

 

Кабул итүченең исем-фамилиясе,

хезмәт вазифасы

 

  1.  

Җирле җәмәгать кабул итү бүлеге,

Бөгелмә шәһәре, Техника йорты

М. Җәлил ур., 31, 310 нчы бүлмә

4-03-99

23.11.2016

10.00-11.00

Шәхсән кабул итә

ХӘЙРОВ Ринат Шамил улы -

Җиденче чакырылыш РФ Дәүләт Думасы депутаты

Җирле җәмәгать кабул итү бүлеге,

Бөгелмә шәһәре, Техника йорты

М. Җәлил ур., 31, 310 нчы бүлмә

4-03-99

24.11.2016

10.00-13.00

Шәхсән кабул итә

СӨЛӘЙМАНОВ Рифнур Хәйдәр улы -

Бишенче чакырылыш ТР Дәүләт Советы депутаты, "Татэнергосбыт" ААҖ директоры

Җирле җәмәгать кабул итү бүлеге,

Бөгелмә шәһәре, Техника йорты

М. Җәлил ур., 31, 310 нчы бүлмә

4-03-99

25.11.2016

15.00-17.00

 

Шәхсән кабул итә

ЗАКИРОВ Линар Рөстәм улы

Партиянең Бөгелмә җирле бүлеге секретаре,

Бөгелмә муниципаль районы башлыгы

Җирле җәмәгать кабул итү бүлеге,

Бөгелмә шәһәре, Техника йорты

М. Җәлил ур., 31, 310 нчы бүлмә

4-03-99

28.11.2016

14.00-17.00

 

Шәхсән кабул итә

Әхмәдиев Әнвәр Фатих улы - Партиянең Бөгелмә җирле бүлеге башкарма комитеты җитәкчесе

Җирле җәмәгать кабул итү бүлеге,

Бөгелмә шәһәре, Техника йорты

М. Җәлил ур., 31, 310 нчы бүлмә

4-03-99

29.11.2016

14.00-17.00

 

Шәхсән кабул итә

Гыймаева Әлфия Әнас кызы -

Бөгелмә җирле бүлеге

башкарма комитеты баш белгече

  1.  

Бөгелмә шәһәре, 4 нче урта мәктәп, Комсомол ур., 5

4-72-01

23.11.2016г.

10.00-12.00

Шәхсән кабул итә

Касыймов Альберт Әсгать улы -

1 нче "Төзелеш" сайлау округы депутаты, "ТатЭнергосбыт"АҖ филиалы

Бөгелмә бүлеге начальнигы

  1.  

Бөгелмә шәһәре, 9 нчы урта мәктәп,, Кызыл Армия ур., 39

4-89-74

21.11.2016г.

12.00-14.00

Шәхсән кабул итә

Севрюков Риназ Викторович -

2 нче "Кызыл Армия"сайлау округы депутаты, хосусый эшмәкәр

  1.  

Бөгелмә шәһәре, В.Г. Тимирясов исемендәге Бөгелмә КИУ филиалы

Гафиятуллин ур., 23

4-37-30

25.11.2016г.

9.00-17.00

Шәхсән кабул итә

Миргалеева Ирина Викторовна -

4 нче "Сәйдәш" сайлау округы депутаты, В.Г. Тимирясов исем. КИУ Бөгелмә филиалы директоры

  1.  

Бөгелмә шәһәре, БЭС бинасы, Тургенев ур., 29 "а"

4-97-24

25.11.2016г.

16.00-18.00

Шәхсән кабул итә

Латыйпов Әлмир Гамир улы -

6 нчы "Соколка" сайлау округы депутаты, "Сетевая компания "Бугульминские электрические сети" ААҖ филиалы директоры

  1.  

Бөгелмә шәһәре, 3 нче урта мәктәп,

Гафиятуллин ур., 20 "а"

6-07-03

26.11.2016г.

10.00-12.00

Шәхсән кабул итә

Иванов Александр Иванович -

7 нче Вахитов" сайлау округы депутаты, "Бугульминская ЦРБ" ДАУЗ баш табибының халыкка медицина ярдәме күрсәтү буенча урынбасары

  1.  

Бөгелмә шәһәре, "ТНГ-Групп" ҖЧҖ,

Ворошилов ур., 21, 244 нче бүлмә

7-75-14

26.11.2016г.

10.00-12.00

Шәхсән кабул итә

Шарипов Ян Галим улы -

8 нче "Октябрь" сайлау округы депутаты, "ТНГ-ГРУПП" ҖЧҖ

генераль директорының производствоны үстерү буенча беренче урынбасары

  1.  

Бөгелмә шәһәре, 2 нче лицей,

Гоголь ур., 64

4-44-68

26.11.2016г.

10.00-12.00

Шәхсән кабул итә

Иванов Геннадий Александрович -

10 нчы "Тукай" сайлау округы депутаты, 2 нче лицей директоры

  1.  

Бөгелмә шәһәре, Техника йорты

М. Җәлил ур., 31, 310 нчы бүлмә

7-75-21

26.11.2016г.

10.00-12.00

Шәхсән кабул итә

Кислер Денис Александрович -

12 нче "Якупов" сайлау округы депутаты, "ТНГ-Групп" маркетинг бүлеге начальнигы

  1.  

Бөгелмә шәһәре, 5 нче урта мәктәп,

Чайковский ур., 2 "в"

4-90-37, 4-90-48

26.11.2016г.

10.00-12.00

Шәхсән кабул итә

Булушев Тимур Шамил улы -

14 нче "Кирзавод" сайлау округы депутаты, "TriS" ҖЧҖ директоры

  1.  

Бөгелмә шәһәре, "БКХП №1" ЯАҖ,

14 Шәһит ур.,56

6-21-44

25.11.2016г.

16.00-18.00

Шәхсән кабул итә

Матвеева Ирина Викторовна -

16 нчы "Орша" сайлау округы депутаты, "БКХП №1" ЯАҖ генераль директоры

  1.  

Бөгелмә шәһәре, 1 нчы урта мәктәп,

Орша ур., 61

7-65-30

 

24.11.2016г.

16.00-18.00

Шәхсән кабул итә

Швецов Михаил Викторович -

17 нче "Вокзал" сайлау округы депутаты, "Татнефть" ГАҖ БМЗ директоры

  1.  

Иске Исаково авыл китапханәсе,

Иске Исаково авылы

5-46-07

21.11.2016 г.

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Рәхмәтуллин Ренат Даригат улы -

Иске Исаково авыл җирлеге

Советы депутаты

Сугышлы авылы,

Советлар Союзы Герое

Газинур Гафиатуллин музей-йорты

5-46-07

23.11.2016 г.

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Гафиятуллин Роберт Әнвәр улы -

Иске Исаково авыл җирлеге

Советы депутаты

Иске Исаково мәдәният йорты

Совет ур., 46 "а"

5-46-07

23.11.2016 г.

13.00-15.00

Шәхсән кабул итә

Елисеева Антонина Ивановна -

Иске Исаково авыл җирлеге

Советы депутаты

Иске Исаково мәдәният йорты

Совет ур., 46 "а"

5-46-07

25.11.2016 г.

16.00-18.00

Шәхсән кабул итә

Латфуллин Илсур Мансур улы -

Иске Исаково авыл җирлеге

Советы депутаты

Иске Исаково авыл китапханәсе,

Иске Исаково авылы

5-46-07

28.11.2016 г.

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Захаров Олег Григорьевич -

Иске Исаково авыл җирлеге

Советы депутаты

 

Иске Исаково мәдәният йорты

Совет ур., 46 "а"

5-46-07

29.11.2016 г.

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Әхмәдиев Әнвәр Фатих улы -

Иске Исаково авыл җирлеге

Советы депутаты

 

Иске Исаково

авыл җирлеге башлыгының

кабул итү бүлмәсе

5-46-07

30.11.2016 г.

15.00-17.00

Шәхсән кабул итә

Кәримова Эльвира Михайловна -

"Иске Исаково авыл җирлеге" муниципаль берәмлеге башлыгы

  1.  

Зеленая Роща авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Совет ур., 23 "а"

5-62-45

22.11.2016 г.

14.00-16.00

 

Шәхсән кабул итә

Хикмәтов Денис Мөсәгыйть улы -

"Зеленая Роща авыл җирлеге" муниципаль берәмлеге башлыгы

Зеленая Роща авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Совет ур., 23 "а"

5-62-45

29.11.2016 г.

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Хикмәтов Денис Мөсәгыйть улы -

"Зеленая Роща авыл җирлеге" муниципаль берәмлеге башлыгы

Зеленая Роща авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Совет ур., 23 "а"

5-62-45

29.11.2016 г.

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Фәткуллин Роберт Альберт улы -

Зеленая Роща авыл җирлеге

Советы депутаты

 

  1.  

Ключи авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Озерная ур.,1"а"

5-86-44

22.11.2016

14.00-17.00

Шәхсән кабул итә

Батаев Владимир Афанасьевич -

"Ключи авыл җирлеге"

муниципаль берәмлеге башлыгы

Ключи авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Озерная ур.,1"а"

5-86-44

22.11.2016

14.00-17.00

Шәхсән кабул итә

Карпухин Анатолий Алексеевич -

5 нче сайлау округы буенча

Ключи авыл җирлеге Советы депутаты

 

  1.  

Наратлы авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Совет ур., 65 "а"

5-22-65

14.00

 

Шәхсән кабул итә

Дмитриев Сергей Александрович -

"Наратлы авыл җирлеге" муниципаль берәмлеге башлыгы

Наратлы авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Совет ур., 65 "а"

5-22-65

14.00

 

Шәхсән кабул итә

Гыймалетдинов Фатих Равил улы -

Наратлы авыл җирлеге Советы депутаты

Наратлы авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Совет ур., 65 "а"

5-22-65

14.00

 

Шәхсән кабул итә

Антонова Елена Николаевна -

4 нче сайлау округы буенча

Наратлы авыл җирлеге Советы депутаты

  1.  

Татар Димскәе авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Совет ур., 65 "а"

5-93-30

 

22.11.2016

10.00-12.00

Шәхсән кабул итә

Галләмов Ринат Канәфи улы -

"Татар-Димскәе авыл җирлеге" муниципаль берәмлеге башлыгы

Татар Димскәе авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Совет ур., 65 "а"

5-93-30

22.11.2016

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Заһиров Марат Мәгъсум улы -

4 нче сайлау округы буенча

Татар Димскәе авыл җирлеге

Советы депутаты

  1.  

Шәһәр тибындагы Карабаш бистәсе муниципаль берәмлеге

хакимият бинасы,

5-05-37

25.11.2016

09.00

Шәхсән кабул итә

Салихов Ирек Фәрит улы -

Татарстан Республикасы

Дәүләт Советы депутаты

  1.  

Петровка авылы мәдәният йорты,

Үзәк ур., 98

5-76-42

22.11.2016

14.00 ч.

Шәхсән кабул итә

Арбузова Нина Ивановна -

2 нче округ депутаты,

Петровка авыл җирлеге башлыгы

Петровка авылы мәдәният йорты,

Үзәк ур., 98

5-76-42

24.11.2016 г.

14.00 ч.

Шәхсән кабул итә

Ибраһимов Рафаэль Флюр улы -

6 нчы сайлау округы буенча

Петровка авыл җирлеге

Советы депутаты

Петровка авылы мәдәният йорты,

Үзәк ур., 98

5-76-42

25.11.2016

15.00.

Шәхсән кабул итә

Фәйзрахманова Роза Валихан кызы - 3 нче сайлау округы буенча

Петровка авыл җирлеге

Советы депутаты

Петровка авылы мәдәният йорты,

Үзәк ур., 98

5-76-42

29.11.2016 г. 13.00

Шәхсән кабул итә

Анашкин Анатолий Михайлович -

5 нче сайлау округы буенча

Петровка авыл җирлеге

Советы депутаты

  1.  

Акбаш тимер юл станциясе посёлогы

башкарма комитет бинасы

Мәктәп ур., 9

5-73-49

22.11.2016 г.

14.00-16.00

 

Шәхсән кабул итә

Хуҗиев Рәзгат Талгать улы -

"Акбаш авыл җирлеге"

муниципаль берәмлеге башлыгы

Акбаш тимер юл станциясе посёлогы

башкарма комитет бинасы

Мәктәп ур., 9

5-73-49

29.11.2016 г.

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Хузеев Разгат Талгатович -

"Акбаш авыл җирлеге"

муниципаль берәмлеге башлыгы

Акбаш тимер юл станциясе посёлогы

башкарма комитет бинасы

Мәктәп ур., 9

5-73-49

29.11.2016 г.

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Каюмов Зәкәрия Зәки улы -

Акбаш авыл җирлеге Советы депутаты

  1.  

Вязовка авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Үзәк ур., 22

5-83-21

23.11.2016г.

14.00-17.00

Шәхсән кабул итә

Соколов Виктор Николаевич -

"Вязовка авыл җирлеге"

муниципаль берәмлеге башлыгы

Вязовка авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Үзәк ур., 22

5-83-21

23.11.2016г.

14.00-17.00

Шәхсән кабул итә

Тарасов Владимир Ильич -

Вязовка авыл җирлеге Советы депутаты

  1.  

Березовка посёлогы

Мәдәният йорты

Үзәк ур., 5

5-10-83

29.11.2016

15.00-17.00

Шәхсән кабул итә

Меньшаева Наталья Рафик кызы -

"Березовка авыл җирлеге"

муниципаль берәмлеге башлыгы

 

Березовка посёлогы

Мәдәният йорты

Үзәк ур., 5

5-10-83

29.11.2016

15.00-17.00

Шәхсән кабул итә

Мальцев Александр Михайлович -

Березовка авыл җирлеге Советы депутаты

  1.  

Кече Бөгелмә авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Совхоз ур., 7 "б"

5-17-76

29.11.2016

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Поварова Мария Александровна -

"Кече Бөгелмә авыл җирлеге"

муниципаль берәмлеге башлыгы

 

Кече Бөгелмә авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Совхоз ур., 7 "б"

5-17-76

29.11.2016

11.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Шафиков Раис Закванович -

Кече Бөгелмә авыл җирлеге

Советы депутаты

  1.  

Спас авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Спас ур., 20

5-90-06

29.11.2016

14-00-16-00

Шәхсән кабул итә

Ибраһимов Рәүф Гарифҗан улы -

5 нче сайлау округы буенча

Спас авыл җирлеге Советы депутаты

Спас авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Спас ур., 20

5-90-06

30.11.2016

14-00-16-00

Шәхсән кабул итә

Ишкова Антонина Васильевна - 6 нчы сайлау округы депутаты,

"Спас авыл җирлеге"

муниципаль берәмлеге башлыгы

  1.  

Яңа Сумароково авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Совет ур., 7

5-80-43

29.11.2016 г.

15.00-17.00

Шәхсән кабул итә

Минханова Светлана Леонидовна -

"Яңа Сумароково авыл җирлеге"

муниципаль берәмлеге башлыгы

Ростовка авылы клуб бинасы

Үзәк ур.,.3

5-80-43

30.11.2016 г.

8.00-10.00

Шәхсән кабул итә

Әхмәтова Лариса Ринат кызы -

Яңа Сумароково авыл җирлеге

Советы депутаты

Яңа Сумароково авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Совет ур., 7

5-80-43

01.12.2016 г.

15.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Шакиров Ринат Рашидович,

Яңа Сумароково авыл җирлеге Советы депутаты

  1.  

Соколка авылы

Күпфункцияле үзәк

Үзәк ур., 7 "а"

5-98-03

23.11.2016

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Шмелёв Денис Александрович - Подгорный авыл җирлеге

Советы депутаты

Батыр авылы

5-98-03

25.11.2016

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Литвинов Андрей Борисович -

Подгорный авыл җирлеге

Советы депутаты

Подгорный посёлогы

хакимият бинасы

Совет ур., 1-2

5-98-03

1.12.2016

14.00-18.00

Шәхсән кабул итә

Мөбарәкшин Марат Фәрит улы -

"Подгорный авыл җирлеге"

муниципаль берәмлеге башлыгы

  1.  

Зур Федоровка авыл җирлеге

башкарма комитетның

кабул итү бүлеге

Победа бистәсе, Пушкин ур., 21

5-21-29

25.11.2016

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Мотыйгуллин Рафик Мингалим улы - "Зур Федоровка авыл җирлеге"

муниципаль берәмлеге башлыгы

Зур Федоровка авыл җирлеге

башкарма комитетның

кабул итү бүлеге

Победа бистәсе, Пушкин ур., 215-21-29

25.11.2016

16.00-18.00

Шәхсән кабул итә

Сафиуллин Марат Филаретович -

Зур Федоровка авыл җирлеге Советы депутаты

  1.  

Восточный авыл җирлеге

Башкарма комитет бинасы

Гафиятуллин ур., 8-б

5-40-17

29.11.2016

16.00-20.00

Шәхсән кабул итә

Исмәгыйлева Лилия

Шәймөхәммәт кызы -

"Восточный авыл җирлеге"

муниципаль берәмлеге башлыгы

Восточный авыл җирлеге

Башкарма комитет бинасы

Гафиятуллин ур., 8-б

5-40-17

29.11.2016

16.00-20.00

Шәхсән кабул итә

Бебиков Олег Евгеньевич -

1 нче сайлау округы буенча Восточный авыл җирлеге Советы депутаты

  1.  

Шәһәр тибындагы Карабаш бистәсе муниципаль берәмлеге

хакимият бинасы,

202 нче бүлмә, 5-05-37

22, 29 ноябрь

Шәхсән кабул итә

Минхәйдәров Марат Тәлгат улы -

"Шәһәр тибындагы Карабаш бистәсе" муниципаль берәмлеге башлыгы (депутат)

Шәһәр тибындагы Карабаш бистәсе муниципаль берәмлеге

хакимият бинасы,

202 нче бүлмә, 5-05-37

25, 30 ноябрь

Шәхсән кабул итә

Минхәйдәров Илфат Тәлгат улы - Шәһәр тибындагы Карабаш бистәсе Советы депутаты

  1.  

Яңа Александровка авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Үзәк ур., 2 "б"

5-60-49

01.12.2016г.

10.00-12.00

Шәхсән кабул итә

Гуров Владимир Иванович -

7 нче сайлау округы буенча

Яңа Александровка авыл җирлеге

Советы депутаты

Яңа Александровка авыл җирлеге

башкарма комитет бинасы

Үзәк ур., 2 "б"

5-60-49

01.12.2016г.

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Мәһдиев Дамир Каюм улы -

6 нчы сайлау округы буенча

Яңа Александровка авыл җирлеге

Советы депутаты,

"Яңа Александровка авыл җирлеге" муниципаль берәмлеге башлыгы

 

  1.  

Кодаш авыл җирлеге Советы

Заря ур., 21 "б"

5-30-70

01.12.2016г.

8.00-10.00

Шәхсән кабул итә

Хәйсарова Гүзәлия Әсгать кызы -

"Кодаш авыл җирлеге"

муниципаль берәмлеге башлыгы

Кодаш авыл җирлеге Советы

Заря ур., 21 "б"

5-30-70

01.12.2016г.

10.00-12.00

 

Шәхсән кабул итә

Касыймов Илсур Әсгать улы -

Кодаш авыл җирлеге Советы депутаты

Кодаш авыл җирлеге Советы

Заря ур., 21 "б"

5-30-70

01.12.2016г.

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Әхмәтгәрәев Рамил Минсәгыйт улы -

Кодаш авыл җирлеге Советы депутаты

  1.  

Бөгелмә муниципаль районы хакимияте

Бөгелмә шәһ., Гафиятуллин ур., 7

4-08-61

29.11.2016

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Мөхәммәтов Фәнис Вәгыйзь улы -

Партиянең Бөгелмә җирле бүлеге секретаре урынбасары,

Бөгелмә муниципаль районы

башлыгы урынбасары

  1.  

Бөгелмә муниципаль районы хакимияте

Бөгелмә шәһ., Гафиятуллин ур., 7

4-36-22

22.11.2016

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Галиуллин Адел Рөстәм улы -

Бөгелмә муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесе

  1.  

"Бөгелмә шәһәре" муниципаль берәмлеге башкарма комитеты

город Бугульма

Бөгелмә шәһ., Гафиятуллин ур., 7,

104 нче бүлмә

4-14-96

22.11.2016г.

14.00-18.00

 

29.11.2016г.

14.00-18.00

Шәхсән кабул итә

Конков Михаил Владимирович -

"Бөгелмә шәһәре" муниципаль берәмлеге башкарма комитеты җитәкчесе

 

  1.  

Бөгелмә муниципаль районы хакимияте

Бөгелмә шәһ., Гафиятуллин ур., 7

4-36-56

22.11.2016

14.00-17.00

Шәхсән кабул итә

Резванова Эльвера Нигъмәтҗан кызы - башкарма комитет җитәкчесенең социаль мәсьәләләр буенча урынбасары

  1.  

"Бугульминская ЦРБ"

Ленин ур., 96,

баш табиб бүлмәсе

4-61-27

 

23.11.2016

14.00 - 17.00

Шәхсән кабул итә

Ахундов Нураддин Рәгыйм улы -

баш табибның оештыру-методик

эше буенча урынбасары

  1.  

Стрелочная ур., 1

Социаль яклау идарәсе начальнигы бүлмәсе

6-50-44

29.11.2016

14.00-16.00

Шәхсән кабул итә

Андреева Лилия Александровна - социаль яклау идарәсе начальнигы

Барлыгы:

Җирле кабул итү бүлеге - 1

Өстәмә мәйданнар - 36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Иң мөһим һәм кызыклы язмаларны Татмедиа Telegram-каналында укыгыз


Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: